Zveme vás do divadla – do Dobrého divadla!

Dobré divadlo Vás srdečně zve na říjnové kulturní akce v Hradci Králové. Konec roku bude nabitý!

NEFILTROVANÝ KONCERT 

Těšit se můžete na Nefiltrované koncerty v Pivovarských domech na Velkém náměstí. Přijďte si užít kvalitní hudbu, dobré jídle a hradecké pivo Klenot v gotických sklepích.

11. října 2022

zahraje RH faktor s Alešem Tichým  jazzové a swingové písně Voskovce & Wericha, Suchého & Šlitra.

Více informací zde.

PĚŠKY NEBO KOČÁREM HRADCEM S PANEM GOČÁREM

V říjnu pro Vás chystáme celkem 4 termíny zážitkových prohlídek Hradce Králové. Jako vždy se na Vás bude těšit slovutný architekt Josef Gočár, který Vás městem provede a povypráví o tom, jak vznikal Salón republiky.

Nově jsme vytvořili pro školy ve formě projektového dne. Zahrnuje prohlídku města s Josefem Gočárem a odpolední workshop s profesionálním architektem. Neváhejte se na nás obrátit pro více informací na čísle 777 637 888.

11. října 2022

se přidejte k Josefu Gočárovi a prohlédněte si odpolední město. Po procházce můžete s profesorem pokračovat na ochutnávku piva a koncert v Pivovarských domech.

15. října 2022

můžete s architektem chodit celičký den, nebo si vybrat jen tu část prohlídky, která Vás opravdu zajímá.19. října 2022

zveme na speciální 6hodinovou za zvýhodněnou cenu 380 Kč.

28. října 2022

pořádáme prohlídku ku příležitosti Dne vzniku Československa. Jako vždy můžete absolvovat celodenní prohlídku, nebo jen některou z jejích částí.

Více informací a rezervace.

LOUTKOVÁ PŘEDSTAVENÍ

Pohádková sezóna v Hradci pokračuje. Také v říjnu pro Vás a Vaše děti zveme kvalitní loutkoherce do kavárny Artičok. Přijďte se pobavit a pochutnat si.

16. října 2022

nás čeká Papírová pohádka, kterou přijede zahrát divadlo Kordula z Liberce.
Pojďme společně otevřít kouzelnou knihu a začíst se do pohádky o zvířátkách. Tentokrát si vyslechneme příběh soutěživého zajíce, kterého převeze chytrá želva.

30. října 2022

se těšte na pohádku iOtesánek. Zahrají ji herci z pražského Divadla b.

Každý tu pohádku zná. Jenže tohle není jen tak ledajaký Otesánek. Je to robot! Co se přihodí, když si technika začne dělat, co chce? Přijďte to zjistit.

Více informací a vstupenky zde.

DIVADELNÍ KOMEDIE

Vracíme se zpět na Nový Hradec, kde jsme původně působili jako Novohradecké divadlo. Hrát budeme v  Country Clubu Lucie.

29. října 2022

se můžete přijít pobavit na komedii Týden ve třech. Podstatou není zdolat svého soupeře a získat ženu svých snů, ale naopak se ženy za pomoci kamaráda zbavit. A to rozhodně není snadné. Zahraje divadlo SemTamFór.

Informace a vstupenky zde.