Rodinné focení výhodněji! Nový partner “Fotky srdcem”

Jmenuje se Adéla Sakslová a fotím “srdcem”.

Po šestisemestrálním studiu na institutu fotografie v Brně jsem se začala věnovat svému koníčku na profesionální úrovni. Zaměřuji se hlavně na rodinnou fotografii. Baví mě práce s dětmi a především miminky. Protože jsem stále duší dítětem, dobře si s nimi rozumím. Za svoji velkou přednost považuji trpělivost, díky níž se mohu věnovat newborn focení a nikdy nepropadám nervozitě. Novorozeňátko je pro mě posvátné stvoření, ke kterému vzhlížím s respektem. S miminky si povídám a vše jim vysvětluji.
Velmi si vážím toho, když se ke mně lidé vrací. S mnohými prožívám nejzásadnější okamžiky jejich života a to od svatby přes těhotenství a následně se potkáváme u focení jejich ratolestí.
Jedním z největších úspěchů v mé kariéře je fakt, že si mne vybrala známá česká návrhářka Táňa Havlíčková jako autorku fotografií do své knihy „Móda má duši“.

Ráda bych Vás pozvala do nově otevřeného ateliéru se zaměřením na newborn – novorozeneckou fotografii, rodinné a těhotenské focení. Ateliér se nachází v obci Rokytnice v Orlických horách, v blízkosti nádherné aleje a krásné přírody, jako stvořené pro neopakovatelné záběry.

Pro rodiny registrované u Rodinných pasů poskytuji slevu 15% na newborn focení a 10 % na rodinné focení.

Pro seniory registrované v programu Senior pas nabízím slevu 10% na rodinné focení nebo portrétové focení.

Fotoateliér “Fotky srdcem – Adéla Sakslová”

  • 1. máje 335
    517 61 Rokytnice v Orlických horách

  • Dle telefonické domluvy na objednání.

  • +420 608 177 171
    sakslova.adela@gmail.com