Příměstské tábory našich partnerů – bezva zábava pro vaše děti!

Nabídka příměstských kempů našich partnerů! Vyberte si pro své děti ten nejlepší sportovní tábor!

DĚTSKÉ KEMPY SPORTVISIO NABÍZÍ DVA DRUHY PŘÍMĚSTSKÝCH KEMPŮ V HRADCI KRÁLOVÉ

Příměstské sportovní kempy – 6 – 15 let

Aktivity zařazené do programu vedou ke zlepšení kondiční přípravy dětí a jejich všestrannému pohybovému rozvoji, se spoustou legrace a nevšedních zážitků. Děti se na našem sportovním kempu seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Vše je přizpůsobené dovednostem a věku dětí a může se měnit s ohledem na aktuální letní počasí. Nově zařazujeme Den s GLADIATOREM s tréninkem zdolávání originálních překážek.

Příměstské Gladiator race kempy – 7 – 15 let

Tematicky laděný program ve stylu výcviku gladiátorů. Více než 5 dní plných aktivit, výzev, zábavy, překážek, nevšedních zážitků a her vedoucích ke zlepšení kondiční přípravy dětí a jejich všestrannému pohybovému rozvoji. Budeme nejen běhat, skákat, přelézat, podlézat, ale také procvičovat paměť, orientaci, rovnováhu a obratnost.

Spolu s tím se zaměříme se na rozvoj dalších gladiátorských ctností – odvahy, udatnosti, šlechetnosti a brát ohled na slabší a vzájemně si pomáhat a hrát fair play.

Dále se děti seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Vše je přizpůsobené dovednostem a věku dětí a může se měnit s ohledem na aktuální letní počasí.

Pokud dětem nevadí, že se trochu zapotí, namočí a občas ušpiní – tak je tento camp určen právě pro ně!

Pro držitele Rodinných pasů je možné uplatnit slevu 10 % při online registraci se zadáním kódu RPSPV10.

Termíny a přihlášky na:  https://www.sportvisio.cz/index.php/akce/detske-kempy.html

TOPSPORTS CENTRUM – ŠKOLA BRUSLENÍ A CYKLO KEMPY

Děti na kolech!

Udělejte dětem v létě radost a přihlaste je do příměstského tábora, kde budou moci jezdit na kole celý den. Děti, které jezdit na kole neumí, to naučíme. Teenagerům ukážeme nové triky a možná v některých probudíme touhu zúčastnit se cyklozávodu. Nabitý porgram, veselí a zkušení instruktoři zabaví  i velmi náročné děti. Vaše ratolesti můžete do cyklo kempu přihlásit v období letních prázdnin. Příměstské tábory pořádáme v několika termínech a v 8 městech. Během dne se staráme o pitný režim, stravu a další potřeby dětí.

Škola bruslení!

Příměstský tábor je nejen o zábavě, ale také se děti něco naučí. Kromě jízdy na kolečkových bruslích vaše děti budeme učit anglicky. Nabitý program, zkušení instruktoři a sportovní hvězdy namotivují vaše děti ke skvělým výsledkům a vnuknou jim chuť učit se a zlepšovat. In-line kempy pořádáme v 10 městech během letních prázdnin. Do ceny kempu zahrnujeme pitný režim, celodenní stravu a pojištění.

Pro držitele Rodinných pasů je možné uplatnit slevu 10 % na oba  typy příměstských táborů.

Termíny a přihlášky na: https://www.topsports.cz/

SNOWBEAR – LÉTO S MEDVĚDEM!

Příměstský tábor plný pohybu a pohody. Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin, pro holky i kluky od 5 do 18 let.

Zázemí pro příměstské tábory jsou v centru Hradce Králové, v kamenném obchodě společnosti Snowbear s.r.o., který je pro veřejnost přes léto zavřený.

Většinu času s dětmi trávíme venku, na kolech, in line bruslích či při sportovních a jiných zábavných hrách v parku či v lese nebo jinde v přírodě. Děti čeká též jeden celodenní výlet, kdy poobědvají mimo základnu.

Program je přizpůsoben počasí. Děti denně jezdí na kole, je nutné, aby měly alespoň základní jízdní dovednosti, ostatní je naučíme. Dvakrát týdně si též vyzkouší in line bruslení a na našem kempu nechybí ani oblíbené koupání, buď venku na Správčickém rybníku nebo uvnitř v AQUAPARKU.

Termíny a přihlášku ke stažení naleznete zde: https://www.snowbear.cz/tabory-a-kurzy