Pozvánka na program Dobrého divadla – listopad 2022

Do sklepů za rockovou hudbou…

Hradec Králové Na rockový koncert zve Dobré divadlo 8. listopadu. Začátek bude v 19 hodin v Pivovaru Hradecký Klenot.

Fanoušky rockové muziky naladí Bluesrock Cannonade. Bude to jejich první oficiální koncert.  K výběru kapely se vyjádřil ředitel divadla Tomáš Langr. „Tuto nově vzniklou kapelu jsem si vybral záměrně proto, že jsou to zralí chlapi, kteří nenadávají na život, ale dělají něco pro ostatní. Při hraní se proměňují v nadšené malé kluky, kteří tuto radost umí předat divákům. Návštěvnicky lákavý je i zpěvák, který pochází z Velké Británie, a jeho brilantní angličtina posouvá staré známé hity od ACDC či ZZ Top na ještě vyšší úroveň. “

Večer proběhne v prostředí gotických klenutých sklepů. „Kvalitní hudba, dobré jídlo a hradecké pivo Klenot zaručuje skvěle prožitý večer!“ říká sládek hradeckého pivovaru.

Nenechte si uniknout tuto jedinečnou příležitost, jak si odpočinout od stresu podzimních dní. Podrobné informace a vstupenky naleznete na webu dobredivadlo.cz.

Zlatá kniha andělů – andělé kolem nás

Dobré divadlo zve na pohádku Zlatá kniha andělů, kterou zahraje divadelní spolek Střípek z Plzně. Akce proběhne v neděli 13. listopadu 2022 od 16 hod. v hradecké kavárně Artičok.

Pohádka bude vyprávět kouzelný příběh o tom, že každý člověk má svého anděla strážného. Malí návštěvníci se budou moci přesvědčit, že práce anděla strážného není žádný med. A že žehlit všechny naše průšvihy a patálie by jen tak někdo nezvládl. Ředitel divadla k inscenaci dodává: Pohádka působí vánočně, člověka naladí k usebrání. Je plná lásky, pomoci, dobroty, což ladí s blížícím se adventem. Také otevírá divákům oči, abychom viděli dobré anděly všude kolem nás.“

Pohádku přijede zahrát divadelní spolek Střípek z Plzně. Kontakt na umělce: divadlo.stripek@seznam.cz

 Více informací a vstupenky naleznete na webu dobredivadlo.cz.Akci podpořilo město Hradec Králové a Královéhradecký kraj.

Bratříčku, zavírej vrátka…

Hradec Králové – Dobré divadlo zve na koncert písní Karla Kryla. Proběhne v sobotu 19. 11. 2022 od 19 h. v Country Clubu Lucie na Novém Hradci.

Tímto koncertem uctíme památku 17. 11., kdy se naše země se vydala na trnitou cestu svobodu. A nenajdeme vhodnější hudbu, než jsou písně Karla Kryla.

„Hudebník Piotr Nabožný umí skvěle napodobit Karla Kryla, hlasově i hudebně. Ale také svoji skromností v životě i drobnou postavou. Nebojím se ho nazvat trubadúrem myšlenek Karla Kryla.“ Dodává ke koncertu ředitel divadla Tomáš Langr.

Více informací a vstupenky naleznete na webu dobredivadlo.cz.

Akci podpořilo město Hradec Králové a Královéhradecký kraj.

Za zvuku mandolíny…

Hradec Králové – V Hradci Králové pořádá Dobré divadlo koncert keltské muziky. Hudební produkce proběhne v pátek 25. 11. 2022 od 19 hod v Country Clubu Lucie.

Návštěvníci se mohou těšit na písně irské, skotské a breťanské, ale taky na kapelu Čechomor.  Zastoupení hudebních nástrojů bude odpovídat skotským a irským tradicím.
„Jak již z názvu kapely Crann neboli strom vyplývá, větve skotské muziky vás obejmou a budou kolébat v tanečním rytmu. Proto si doma nezapomeňte pohodlné boty.“ dodává ke koncertu ředitel divadla Tomáš Langr.

Více informací a vstupenky naleznete na webu dobredivadlo.cz.

Akci podpořilo město Hradec Králové a Královéhradecký kraj.