Park “Na větvi”, zábava v korunách stromů.

V Hradci Králové na okraji městských lesů na Vás čeká Park Na Větvi. Ten se v roce 2020 rozrostl ještě o 3D Bludiště, a tak areál nyní tvoří unikátní soustava tří síťových hřišť zavěšených v korunách stromů propojených s bludištěm, které je složeno ze síťových překážkových drah rozprostřených ve třech patrech nad sebou.

Síťové bludiště obsahuje mnoho zábavných prvků, které otestují vaše motorické dovednosti. Jednotlivá patra vypadají jako dlouhé dokola jdoucí chodby nadité překážkami, prolézačkami a herními prvky. Cestu zpátky na zem z korun stromů zajišťuje unikátní 24 metrů dlouhý tobogán. Na rozdíl od klasických lanových center je pohybová atrakce natolik bezpečná, že nevyžaduje žádné osobní lanové jištění.

Součástí areálu je plně vybavený stánek s občerstvením, ve kterém se mohou občerstvit nejen malí dobrodruzi, ale i čekající doprovod.

Vybrat si zde můžete regionální speciality od místních dodavatelů a grilované sezónní dobroty. Majitelé parku se neustále se snaží prostory v areálu zvelebovat a nabídku pro Vás rozšiřovat. Nově je vedle stánku postavené vnitřní posezení s krbem a rozšířená kuchyně, díky níž jsou nově v nabídce i teplá jídla.

Objednat si můžete též soukromou akci či oslavu a pro veřejnost je v přípravě hned několik událostí. Můžete se těšit na již klasický dětský den, akci pro školáky s vysvědčením i jednodenní příměstské tábory v průběhu prázdnin. Plánuje se také večerní program v podobě koncertů a kdo vzpomíná na loňské letní kino, nebojte. Kino bude, jen se přesunulo do areálu kempu Stříbrného rybníka.

Na místo se dostanete městským autobusem linky 9 na zastávku Zděná bouda, autem, na kole i pěšky. V ulici Hradečnice Park Na Větvi už nelze minout. Otevřeno máme každý den od 9 do 19 hodin a o prázdninách v pátek a v sobotu zavíráme až ve 21 hodin.

Držitelé Rodinného pasu mají celodenní vstup za 200 Kč (již od 1 zakoupené vstupenky) – běžná cena 250 Kč

Žhavou novinkou pro letošní léto jsou Příměstské kempy, které se v parku konají celé léto!

Příměstský tábor Na Větvi 👈

Pokud se vám změnily ze dne na den plány a vy nevíte, kdo by vám pohlídal dítě, pak využijte flexibilního příměstského táboru v našem Parku Na Větvi.
Dítě můžete přihlásit jednoduše tak, že si zavoláte den předem do 16 hodin a rezervujete si pro něj místo. Počet dětí na jeden den je omezen na max 20 osob.
V Parku Na větvi se pak již postarají o zábavu pro vaše děti celý den, od 8 do 17 hodin. Tábor bude v provozu po celé prázdniny ve všední dny.
Pro děti je připraven pestrý program, který se bude odehrávat nejen v parku, ale i v přilehlých lesích. Děti se mohou těšit na pohybové i vědomostní hry, procvičí si anglická slovíčka, navštívíme oboru se zvěří i Kemp Stříbrný rybník.
A jaká je cena? Pokud si rezervujete 1 den, zaplatíte 750,-Kč, pokud celý týden (pondělí až pátek), bude Vás tábor stát 2.950,-Kč.

https://www.parknavetvi.cz/

https://www.facebook.com/navetvihk

https://www.instagram.com/navetvi_hk/

Text a foto: Park Na větvi, Petra Vychopeňová