Ohlédnutí za Svátkem seniorů 2023

V neděli jsem si užili oslavy Svátku seniorů v Hradci Králové! Děkujeme všem návštěvníkům za skvělou atmosféru, kterou vytvořili. Užili jsme celou řadu vystoupení i doprovodný program a počasí bylo na 1*.
Folklór 💃, country 🎸, dechovka 📯, prvorepubliková móda 🎩 a samozřejmě bohatý doprovodný program, to byl Svátek seniorů v Hradci Králové. 👴👩‍🦳
Pivovarské náměstí se v neděli 1. října zaplnilo stovkami seniorů, kteří si přišli užít společné odpoledne plné hudby, tance, typů na výlety nebo ukázek práce zdravotníků a pečovatelů.
Návštěvníky i vystupující přivítala náměstkyně Martina Berdychová, odpovědná za oblast sociálních věcí a předala ocenění seniorům, kteří se významně zasloužili o zapojení svých vrstevníků v regionu do různých společenských či pohybových aktivit. 👍
Počasí vyšlo na výbornou ☀ a někteří zájemci také zdarma navštívili Galerie moderního umění v Hradci Králové, Muzeum východních Čech v Hradci Králové, vodní elektrárnu Hučák s komentovanou prohlídkou či dřevěný Kostel svatého Mikuláše v Jiráskových sadech.
Nádhernou atmosféru ze Dne pro seniory můžete načerpat i vy ve fotogalerii. 👀⬇